Zaręczyny jest to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej pary, dlatego ważne jest to, aby odpowiednio się do nich przygotować. Mowa zarówno o wyborze pierścionka zaręczynowego, jak i wyborze miejsca w którym związek wejdzie na kolejny etap. Wiosna za pasem, więc jest to bardzo dobry moment na to, aby stać się narzeczeństwem. Jak wykorzystać więc potencjał tej jednej z najpiękniejszych pór roku? Podpowiadamy.

Wiosenne zaręczyny w plenerze

Pierwsze ciepłe wiosenne dni sprzyjają spacerom. Śpiew ptaków, słońce i budząca się do życia przyroda, to wręcz idealne warunki do stworzenia romantycznej atmosfery. Warto postawić na jakąś wycieczkę za miasto, na łąkę, albo też przechadzkę po parku. Słowem – obcować blisko natury, która szczególnie w pierwsze ciepłe miesiące prezentuje się naprawdę malowniczo, wręcz bajkowo. Taka sceneria sprzyja miłosnym uniesieniom i jeśli wykorzystamy ją do zaręczyn, na pewno będzie długo wspominana.

Wiosenne zaręczyny na pikniku

Wspólne podziwianie budzącej się z zimowego snu przyrody wespół z dobrym jedzeniem i może lampką wina spożywanymi na kocu może być idealną scenerią do zaręczyn. Pierścionek zaręczynowy można ukryć w bukiecie stworzonym z pierwszych kwiatów, żeby przyszła narzeczona nie spodziewała się kompletnie tego, co ma zaraz nastąpić. Potem wspólny toast i naprawdę będzie bardzo romantycznie.

Zobacz także: https://portalnews.pl/jak-wybrac-pierscionek-zareczynowy/

Zaręczyny w trakcie wiosennej sesji zdjęciowej

Robienie wianków może być naprawdę dużą frajdą. Następnie warto postawić na wiosenną sesję z nimi w roli głównej. Oświadczyny w trakcie robienia zdjęcia będą ogromnym zaskoczeniem, a po drugie od razu zostaną udokumentowane na zdjęciu. Wyjdzie to bardzo naturalnie, bez pozowania. To takie połączenie sesji wiosennej z narzeczeńską – czyż nie brzmi to naprawdę zachęcająco?

Wybór odpowiedniego pierścionka ma znaczenie

Zanim zorganizujemy wiosenne zaręczyny zastanówmy się dokładnie nad wyborem pierścionka. Ogromnie istotną rolę odgrywa tu rozmiar, więc należy poświęcić temu dużą uwagę. Warto stawiać na doświadczone salony jubilerskie, aby mieć pewność, że inwestujemy w biżuterię wysokiej jakości. Mowa o takich jak na przykład: http://www.jubileraura.pl/ gdzie mamy nie tylko bogate wzornictwo, ale także bardzo wysoką jakość produktu. Nie bez znaczenia pozostaje także możliwość uzyskania fachowego doradztwa, co szczególnie w wyborze tak ważnego elementu zaręczynowego jakim jest pierścionek jest naprawdę bardzo istotną kwestią. Nie bez znaczenia pozostaje także to, że salon ten realizuje wzory na życzenie klienta.

1 Comment
Dodaj komentarz