Podróżowanie na przestrzeni ostatnich lat stało się jedną z ulubionych aktywności Polaków. Wyjeżdżamy coraz częściej i to kierunkach, które jeszcze do niedawna uznawane były za bardzo egzotyczne. Co ważne, zagranicznym podróżom wcale nie trzeba podporządkowywać swojego grafiku, a wszystko za sprawą weekendowych city-breaków, które cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na bardzo przystępną formę organizacji oraz niskie ceny.

Jak zaplanować kilkudniowy wyjazdy grupowy, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednak dzięki kilku praktycznym poradom można łatwo i przyjemnie przejść przez cały proces organizacji weekendowego city-break dla kilku czy kilkunastu osób.

Wyjazdy dla grup w stylu city break – samodzielna organizacja

Zaplanowanie weekendowej wycieczki bez pomocy biura podróży bez wątpienia jest łatwiejsze niż organizacja tygodniowego czy dwutygodniowego wyjazdu, jednak wciąż wymaga dużego zaangażowania. Do zadań każdej osoby, która podejmuje się samodzielnej organizacji wyjazdu grupowego na city break należy rezerwacja noclegów i restauracji, biletów lotniczych czy też zapewnienie atrakcji zgodnych z zainteresowaniami uczestników wyjazdu. W przypadku wyjazdów dla firm warto również zadbać o buking sal bankietowych czy konferencyjnych na potrzeby prelekcji czy zajęć integracyjnych. Organizator często musi również pamiętać o dopięciu wszelkich formalności związanych m.in. z ubezpieczeniem zdrowotnym.

Zobacz także: https://papierowemysli.pl/jak-zorganizowac-wycieczke-grupowa-za-granice/

Weekendowe city break dla grup – pomoc biura podróży

Nie każdy czuje się na siłach, aby od A do Z zaplanować kilkudniowy wyjazd grupowy. Z pomocą przychodzą jednak biura podróży, które specjalizują się nie tylko w organizacji wyjazdów dla klientów indywidualnych, ale również dla grup zorganizowanych. Usługi pośredników turystycznych pozwalają szybko i sprawnie zorganizować wyjazd dla licznej grupy uczestników i to niezależnie od obranego kierunku podróży.

Gdzie na city break?

Weekendowy city-break o charakterze integracyjnym warto zaplanować w jednej z europejskich stolic – Barcelona, Rzym, Budapeszt, Moskwa czy Praga to tylko niektóre z miast, które warto odwiedzić w większym gronie w ramach weekendu za granicą. Biuro podróży zadba o najwyższą jakość wyjazdu zgodnie z wykupionym przez nas standardem, przez co można skutecznie uniknąć stresu, który bardzo często towarzyszy organizacji wyjazdów grupowych.

1 Comment
Dodaj komentarz